جستجوی پیشرفته

بهترین ماشین آفرود چینی

بهترین ماشین آفرود چینی

چین کشوری است که در همه جنبه های توسعه به سرعت در حال رشد است و صنعت خودرو نیز از این قاعده مستثنی نیست. طی سال‌ها، خودروهای آفرود چینی از نظر فناوری، طراحی و عملکرد پیشرفت‌های زیادی داشته‌اند. با وجود بسیاری از وسایل نقلیه آفرود در بازار، انتخاب بهترین مورد برای نیازهای شما می تواند چالش برانگیز باشد. در این مقاله، نگاهی دقیق‌تر به برخی از بهترین خودروهای آفرود چینی در دسترس امروز خواهیم انداخت و به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک می‌کنیم.شما میتوانید انواع وسایل آفرود و وسایل کمپینگ را از سایت دودف از هر کجا که هستید به راحتی خریداری نمایید و درب منزل خود دریافت کنید.

هاوال H9
هاوال H9

هاوال H9 یک SUV فول سایز است که توسط گریت وال موتورز در سال 2014 عرضه شد. این خودرو یکی از محبوب ترین خودروهای آفرود در چین است که به دلیل ویژگی ها و قابلیت های چشمگیرش است. H9 با موتور 2.0 لیتری توربوشارژر عرضه می شود که 221 اسب بخار قدرت و 260 پوند فوت گشتاور تولید می کند. همچنین دارای سیستم چهار چرخ متحرک است که آن را قادر می‌سازد تا بدون زحمت با زمین‌های چالش برانگیز مقابله کند.
یکی از ویژگی های برجسته هاوال H9 عملکرد آفرود آن است. فاصله آن از زمین 206 میلی متر است که به این معنی است که می تواند به راحتی موانعی مانند سنگ ها و درختان افتاده را از بین ببرد. همچنین دارای عمق موج 700 میلی متری است که آن را برای عبور از رودخانه ها و نهرها عالی می کند.
فضای داخلی هاوال H9 نیز چشمگیر است و کابینی جادار دارد که می تواند به راحتی هفت سرنشین را در خود جای دهد. این خودرو دارای سانروف پانوراما، صندلی‌های چرمی و سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 9 اینچی است که به تجربه کلی رانندگی می‌افزاید.

چانگان CS75 پلاس

چانگان CS75 پلاس یکی دیگر از خودروهای آفرود است که قابل تامل است. این یک SUV سایز متوسط ​​است که توسط Changan Automobile در سال 2019 عرضه شد. CS75 Plus با موتور 1.5 لیتری توربوشارژر عرضه می شود که 178 اسب بخار قدرت و 196 پوند فوت گشتاور تولید می کند. همچنین دارای سیستم چهار چرخ متحرک است که به آن اجازه می دهد تا به راحتی از پس زمین های چالش برانگیز برآید.
یکی از ویژگی های برجسته CS75 Plus طراحی آن است. بیرونی شیک و مدرنی دارد که مطمئناً سرها را در جاده ها برمی انگیزد. همچنین فضای داخلی جادار و راحت، با فضای پا و سر کافی برای همه مسافران دارد. CS75 Plus با سانروف پانوراما، صندلی‌های چرمی و سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی عرضه می‌شود که به تجربه کلی رانندگی می‌افزاید.
از نظر عملکرد خارج از جاده، CS75 Plus دارای فاصله 205 میلی متری از سطح زمین است که به این معنی است که می تواند به راحتی موانعی مانند سنگ ها و درختان افتاده را از بین ببرد. همچنین دارای عمق موج 500 میلی متری است که آن را برای عبور از رودخانه ها و نهرهای کم عمق ایده آل می کند.

 

GAC Trumpchi GS5

 

یک SUV جمع و جور است که توسط گروه خودروسازی گوانگژو در سال 2019 عرضه شد. این خودرو با موتور 1.5 لیتری توربوشارژر عرضه می شود که 169 اسب بخار قدرت و 177 پوند فوت گشتاور تولید می کند. همچنین دارای سیستم چهار چرخ متحرک است که آن را قادر می‌سازد تا بدون زحمت با زمین‌های چالش برانگیز مقابله کند.

یکی از ویژگی های برجسته GS5 طراحی بیرونی آن است. ظاهری جسورانه و تهاجمی دارد که مطمئناً سرها را در جاده برمی گرداند. همچنین دارای فضای داخلی راحت و جادار، با سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 10.1 اینچی، صندلی‌های چرمی و سانروف پانوراما است.
از نظر عملکرد خارج از جاده، GS5 دارای فاصله 202 میلی متری از سطح زمین است، به این معنی که به راحتی می تواند موانعی مانند سنگ ها و درختان افتاده را از بین ببرد. همچنین دارای عمق موج 400 میلی متری است که آن را برای عبور از رودخانه ها و نهرهای کم عمق عالی می کند.

JMC Yuhu

JMC Yuhu

 

یک پیکاپ است که توسط Jiangling Motors در سال 2019 عرضه شد. این خودرو با نسخه 2.0 عرضه می شود.
موتور توربوشارژ لیتری که 190 اسب بخار قدرت و 320 پوند فوت گشتاور تولید می کند. همچنین دارای سیستم چهار چرخ متحرک است که به آن اجازه می دهد تا به راحتی از پس زمین های چالش برانگیز برآید.

یکی از ویژگی های برجسته JMC Yuhu تطبیق پذیری آن است. می توان از آن به عنوان یک راننده روزانه، کامیون کار یا وسیله نقلیه خارج از جاده استفاده کرد. کابینی جادار دارد که به راحتی می‌تواند تا پنج سرنشین را در خود جای دهد. Yuhu همچنین دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 9 اینچی، صندلی‌های چرمی و سانروف پانوراما است که به تجربه کلی رانندگی می‌افزاید.

از نظر عملکرد خارج از جاده، یوهو دارای فاصله 210 میلی متری از سطح زمین است که به این معنی است که می تواند به راحتی موانعی مانند سنگ ها و درختان افتاده را از بین ببرد. همچنین دارای عمق موج 800 میلی متری است که آن را برای عبور از رودخانه ها و نهرهای عمیق عالی می کند.

Maxus T60

Maxus T60

 

یکی دیگر از وانت های شاسی بلند است که قابل تامل است. این خودرو توسط SAIC Motor در سال 2016 راه اندازی شد و با موتور 2.8 لیتری توربوشارژر که 174 اسب بخار قدرت و 360 پوند فوت گشتاور تولید می کند عرضه می شود. همچنین دارای سیستم چهار چرخ متحرک است که به آن اجازه می دهد تا به راحتی از پس زمین های چالش برانگیز برآید.

یکی از ویژگی های برجسته Maxus T60 طراحی آن است. بیرونی شیک و مدرنی دارد که مطمئناً سرها را در جاده ها برمی انگیزد. همچنین دارای فضای داخلی راحت و جادار، با سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 10 اینچی، صندلی‌های چرمی و سانروف پانوراما است.

از نظر عملکرد خارج از جاده، T60 دارای فاصله 210 میلی متری از سطح زمین است، به این معنی که می تواند به راحتی موانعی مانند سنگ ها و درختان افتاده را از بین ببرد. همچنین دارای عمق موج 800 میلی متری است که آن را برای عبور از رودخانه ها و نهرهای عمیق عالی می کند.

حرف آخر

در خاتمه، خودروهای آفرود چینی از نظر فناوری، طراحی و عملکرد بسیار پیشرفت کرده اند. هاوال H9، چانگان CS75 پلاس، GAC Trumpchi GS5، JMC Yuhu و Maxus T60 برخی از بهترین خودروهای آفرود هستند که امروزه در چین موجود هستند. همه آنها دارای ویژگی ها و قابلیت های چشمگیری هستند که آنها را برای ماجراجویی های خارج از جاده عالی می کند. هنگام انتخاب یک وسیله نقلیه آفرود، مهم است که فاکتورهایی مانند فاصله از زمین، عمق موج و عملکرد کلی را در نظر بگیرید. با گزینه های بسیار زیادی که می توانید انتخاب کنید، مطمئناً یک وسیله نقلیه آفرود چینی پیدا می کنید که نیازها و بودجه شما را برآورده کند

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *