جستجوی پیشرفته

راهنمای خرید سایبان خودرویی

سایبان-خودرویی

راهنمای خرید سایبان خودرویی

قطعا همه ما حالا چه کم و یا چه زیاد به طبیعت گردی و کمپینگ با دوستان و آشنایان خود پرداختیم. ولی کسانی که به صورت جدی به این تفریح می پردازند باید ملزومات بیتر و حرفه ای تر را در اختیار داشته باشند. کسانی که به آفرود و کمپینگ و طبیعت گردی علاقه دارند و دوست دارند که این کار را با ماشین شخصی خود انجام دهند قطعا آگاه هستند که داشتن ماشین آفرود اولیه ترین و مهم ترین نیاز های یک طبیعت گرد است. ماشین که بتواند در مسیر های سخت دوام بیاورد و مانع های طاقت فرسا را پشت سر بگذارد.

شما هر چقدر هم که ماشین آفرود مناسبی خریداری کنید علاوه بر اینکه از لحاظ قدرتی و ویژگی ها باید برای طبیعت گردی مناسب باشد بلکه باید دارای ویژگی های دیگر نیز باشد که برای این موضوع نیازمند داشتن ویژگی های دیگری هم هستند . شما هر ماشینی را هم که خریداری نمایید از کارخانه و به خودی خود دارای همه این ویژگی ها نیست و شما باید خودتان آن را شخصی سازی کنید. از بعضی از این وسایل می توان از پروژکتور و یخچال های خودرویی و وسایل گرمایشی و سایبان های خودرویی نام برد. برای اینکه شما بتوانید در طبیعت بدون اینکه از گرمای آفتاب گرما زده شوید وی ا از آب باران خیس شوید و کنار ماشین خود بنشینید و از خوردن یک نوشیدن لذت ببرید نیازمند سایبان های خودرویی هستید.

ما در این مقاله از دودف قصد داریم به انواع سایبان های خودرویی بپردازیم و برای شما ویژگی های آنها را بیان کنیم  تا شما بتوانید به نسبت جایی که سفر می کنید ماشینی که دردو از همه مهمتر سلیقه ای که دارید دست به انتخاب یکی از آنها بزنید. پس اگر دوست دارد درباره سایبان های خودرویی بیشتر بدانید و یا اینکه قصد خرید یکی از آنها را دارید امروز در دودف همراه ما باشید.

مطالب مرتبط: انواع یخچال های خودرویی

وسیله هایی که قابلیت نصب سایبان خودرویی را دارند

معمولا سایان های خودرویی را میتواند بر روی هر وسیله ای که دارای باربند بر روی سقف و است و قابلیت نصب سایبان را دارد نصب کرد.  البته باید توجه داشته باشید که نصب سایبان بر روی خودرو های شاسی بلند بهتر زیرا هر چقدر که ارتفاع ماشین شما زیاد باشد شما فضای بیشتری برای ایستادن و حرکت در زیر آن دارید.

انواع-سایبان-های-خودرویی

انواع سایبان های خودرویی

سایبان های خودرویی معمولا یا به عقب ماشین متصل میشوند و یا به بغل ولی در میان آن ها می توان سایبان هایی را هم یافت که به صورت دویست و هشتاد درجه باز میشوند و باعث میشوند که فضا بسیار زیادی را شما اطراف ماشین خود داشته باشید.  جنس پارچه های سایبان های خودرویی معمولا از متریال های پلی کتان پلی اورتان هستند که بتوانند در مقابل بارانهای شدید و باد های شدید و اشعه نور خورشید دوام داشته باشند و آب از آنها به داخل نفوذ نکند.  این سایبان ها معمولا دارای پایه های آلومینیومی مقاوم هستند که بر روی زمین قرار میگیرند و فضای امن و راحتی را برای نشستن و کمپینگ شما در اطراف ماشین فراهم میکنند. آنچه در این قسمت گفتیم یک دسته بندی کلی به شمار می رود و در ادامه شما را بیشتر با انواع سایبان های خودرویی آشنا خواهیم کرد.

سایبانهای خفاشی

سایبانهای خفاشی

سایبانهای خفاشی به سایبان هایی گفته میشود که بصورت دویست و هشتاد درجه باز میشوند و علاوه بر اینکه اطراف خود رو را پوشش میدهند در عقب آن نیز سایه ی مناسبی را ایجاد میکند که این امر باعث میشود که بطور کلی این سابان ها مساحت خوبی را پوشش دهند. این سابان ها برای مسافرت های تعداد بالا و دسته جمعی بسیار مناسب است. این سایبان ها از دسته سایبان های چهار فصل به شما می آیند که در همه فصول قابل استفاده هستند.  یکی دیگر از قابلیت های خوب یان سایبان ها این است که کاملا راحت و با دست میتوان آن را باز و بسته کرد

مطالب مرتبط: نکاتی برای خرید لاستیک آفرود مناسب

سایبان های دنباله ماشین

سایبانهای خودرویی دنبال دار سبک ترین نوع سایبان های خودرویی هستند و این سایبان ها دارای نخ هی پلاستیک و اتصالات پلاستیکی محکمی هستند که باعث میشود علاوه بر اینکه وزن کمی داشته باشند باز وبسته کردن آن ها نیز آسون باشد. حمل و جابجایی این سایبان ها هم هم سن باشند درست است که این سایبان ها برای نور افتا بسیار مناسب هستند ولی اصلا دوام خوبی در مقابل باد و باران شدید ندارند. یکی دیگر از ویژگی های مثبت این سایبان ها این است که علاوه بر اینکه می توان آنها را به ماشین متصل نمود میتوان آنها را از خودرو جدا کرد و به هر مانعی مانند کوه و درخت متصل کرد در واقع این نوع سایبان جزو سایبانهای پرتابل به شمار می رود

سایبان های دنباله ماشین

سایبان خودرویی بغل خودرو و عقب خودرو

این مدل سایبان ها معمول ترین نوع سایبان های خودرویی هستند این نوع سایبان ها معمولا برای نصب  راه اندازی معمولا حداکثر به دو نفر نیازمند هستند و اینو نوع سایبان های خودرویی دارای پایه های تلسکوپی هستند. که می تواند تا ارتفاع 2 تا 2.5 میتوانند ارتفاع داشته باشند. این سایبان ها تا دو لیتر ضد آب هستند و در مقابل اشعه خورشید هم مقام هستند.

مطالب مرتبط: انواع اجاق گاز های سفری

حرف آخر

در این مقاله سعی شده به انواع سایبان های خودرویی پرداختیم و ویژگی های آن را بیان کردیم. در آخر این شما هستید که تصمیم میگیرد که کدوم یکی از آن را با توجه به شرایط انتخاب کنید. شما میتوانید با مراجعه به سایت دودف انواع وسایل آفرود و طبیعت گردی و حتی لوازم جانبی آفرود را به راحتی از هر کجا که هستید و در هر زمانی با مناسبترین قیمت خریداری نمایید.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *