جستجوی پیشرفته

بهترین مدل چادر مسافرتی

بهترین مدل چادر مسافرتی

معمولا بیشتر افراد برای طبیعت گردی های آخر هفته خود پناهگاهی را مورد نظر قرار داده اند که میتوان چادر های کمپینگ را نمونه ای از سرپناه ها قرار داد و از آن در تفریحات طبیعت گردی آخر هفته استفاده کرد و در ادامه باید به این نکته اشاره کرد که نسبت به هر مکانی که میروند، اگر قصد استفاده از چادر های مسافرتی را دارند باید به نوع آن دقت کنند.

هدف نوشتن وبلاگ مورد مطالعه از سایت دودف این خواهد بود که کاربران عزیزی مثل شما  در زمان مسافرت از بهترین نوع چادر در مناسب ترین موقعیت استفاده کنند و از سفر کوتاه خود لذت ببرند، پس در ادامه به بهترین نوع و مدل چادر های مسافرتی خواهیم پرداخت.

تشخیص بهترین و پرفروش ترین مدل های چادر مسافرتی و انواع آن ها

انواع مختلفی از چادر های مسافرتی وجود دارد که نسبت به کاربرد آن میتوان از هم جدا کرد که در ادامه مطلب به دسته ای از آن ها خواهیم پرداخت:

 •  چادر های فنری: از دسته چادر های ارزان قیمتی است که معمولا برای استفاده های خانوادگی و برای مکان های نزدیک مانند پارک و بوستان مورد استفاده قرار میگیرد، چون این دسته از چادر ها اولا در مقابل افت و افزایش دما مقاومت زیادی ندارند، ثانیا وزن بسیار زیادی را دارا هستند، ولی از طرفی دیگر اینگونه چادر های مسافرتی در هنگام باز کرد از کیف مخصوص با فنر هایی که دارد به طور سریع حالت پناهگاهی خود را بوجود می آورد و همچنین بسته بندی آن نیز بسیار آسان و راحت بوده، به گونه ای که با فشاری به فنر های چادر می توان آن را جمع کرد و مانند سابق در داخل کیف خود جای داد.
 • چادر های عصایی: این نوع چادر ها در میان کوهنوردان بسیار محبوب است زیرا با وزن کمی که دارد در برابر دمای مختلف هوا بسیار مقاوم است و ساز و کار آسانی را دارا خواهد بود که با آموزشی کوتاه و با یک یا دوبار انجام دادن میتوان آن را به راحتی باز و بسته کرد که جزئیات آن شامل چند ستون عصایی سبک که قابلیت وصل شدن به یکدیگر را دارد.
 • چادر های مسافرتی اتوماتیک: نمونه ای از وسیله های مسافرتی به روزی است که به راحتی باز و بسته می شود و بسته بندی این چادر به گونه ای است که اگر قصد ساختن سازه را داشته باشیم باید از بسته بندی آن خارج کرده و با از هم باز کردن میله ها و بالا بردن مرکز چادر سازه ساخته میشود و اگر قصد جمع کردن سازه را داشته باشیم باید در مرکز این چادر میله ای وجود دارد که با کشید آن سازه مانند چتر جمع میشود و میتوان آن را در بسته بندی قرار داد که این ساختار ترکیبی از چادر های فنری و عصایی است.
 • چادر ژئودزیک (Geodesic tent): این نوع از چادر ها جزو مقاوم ترین چادر های مسافرتی شناخته می شود آن هم به این خاطر است که با زه خود و میله های زیاد در برابر بسیاری از آب و هوا های مختلف مقاومت میکند که این نوع از چادر ها را در اندازه مختلف میتوان یافت.
 • چادر های گنبدی: احتمالی در مکان های مختلف این چادر به چشم شما خورده باشد که از ستون های نیم کره ای بوجود می آید که اگر این ستون ها 2 عدد باشد، چادری 4 ضلعی و اگر تعداد ستون ها به 3 عدد برسد یک چادر 6 ضلعی را بوجود می آورد.
 •  چادر تونلی: در مدل گنبدی معمولا حجم داخلی چادر بسیار کم است که اگر ستون ها را به صورت نیم دایره در کنار هم قرار دهید ظرفیت زیادی برای مصرف کننده ایجاد میکند که برای مسافرت های توریستی و خانوادگی بسیار مناسب است.

برند چادر های مسافرتی:

فروشگاه ما به فروش و عرضه چادر های مسافرتی روی آورده که برند های معروف و با کیفیت مناسب را در خود جای داده است که در ادامه به انواع برند های موجود در فروشگاه خواهیم پرداخت:

 •  چادر مسافرتی، برند چانوداگ Chano dug: برند چانوداگ یکی از برترین برند های تولید چادر های مسافرتی است که چادر ها و لوازم جانبی مسافرتی در تمامی مدل ها وجود دارد و تمامی آنها قابل سفارش در فروشگاه ما است که برای ثبت سفارش میتوانید از طریق اپلیکیشن واتساپ اقدام کنید.
 • چادر مسافرتی، برند آیرون من: این برند ساخت کشور استرالیاست که بهترین چادر ها را به نسبت انواع آب و هوا مختلف بوجود آورده و تولید میکند که میتواند یکی از برترین برند لوازم جانبی مسافرتی را بسازد.
 • برند زاگ پرو: زاگ پرو برندی است که به دست سازنده های ایرانی تولید شده و عرضه میشود و با قیمت بسیار مناسب در فروشگاه ما وجود دارد که با برنامه واتساپ میتوانید ثبت سفارش کنید.
 • برند کلمن Colman: این برند ساخت ایالت اوکلاهاما است که با بهترین امکانات مناسب ترین چادر ها را در میان خط تولیدی های دیگر از کشور های متفاوت دارد که این برند از چادر را نیز میتوانید در فروشگاه ما از اپلیکیشن واتساپ ثبت سفارش کرد.
 • برند core: چادر های سازنده این برند از استاندارد های قابل توجهی تولید شده که دارای محبوبیت خاصی میان افراد است که همچنین می توانید برای ثبت سفارش از سایت ما به اپلیکیشن واتساپ مراجعه کنید.

مزایا استفاده از چادر های مسافرتی:

چادر های مسافرتی بسیاری از مزیت های رفاهی را با خود به همراه دارد که نظیر آن از جمله موارد ذیل است:

 •       پناه بردن به چادر های مسافرتی در هوای سرد و گرم یا آفتابی
 •       خوابیدن و استراحت به هنگام شب
 •       لذت بردن از دل طبیعت و استقرار در چادر های مسافرتی

راهنمای خرید چادر های مسافرتی:

تمامی لوازم جانبی و رفاهی که برای سفر خود نیاز داریم را میتوانید از فروشگاه سایت دودف  ثبت سفارش کنید ولی برای خرید چادر های مسافرتی لازم است از طریق اطلاعاتی واتساپ که در فروشگاه قید شده می توانید خرید و ثبت سفارش کنید.

کلام آخر…

یکی از نیازمندی های تمامی مسافرت ها، داشتن سرپناه مناسب برای ماندگاری در شب یا در آب و هوای نامناسب است که نمونه ی آن، استفاده از چادر های مسافرتی است که در این مقاله به دسته های مختلف آن پرداختیم و امیدواریم شما کاربران عزیز از این مطلب برای داشتن اطلاعات کامل، استفاده بهینه را برده باشید. 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *