جستجوی پیشرفته

راهنمای خرید هد لامپ

راهنمای خرید هد لامپ

ما برای سفرهای طبیعت گردی نیازمند تجهیزات خاصی هستیم که بتوانیم امنیت و آرامش و رفاه خود را تامین کنیم. ا باید بدانیم که سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ های خانوادگی و نیم روزی بسیار متفاوت هستند و. ممکن است موقعیت های غیر قابل پیش بینی زیادی در طول سفر برای ما پیش بیاید و یا اینکه ما در طول سفر با چالش های مختلفی سر و کار داشته باشیم  که باید خودمان را برای این چالش ها آماده کنیم و وسایل مخصوص را همراه داشته باشیم. سفرهای کمپینگ معمولا عاری از امکانات معمول هستند و ما از برق و گاز آب به دور هستیم باید برای گرمایش و سرمایش و منبع نوری از وسایل به خصوص استفاده کنیم. به طور کلی سفرهای طبیعت گردی نیازمند وسایل خاصی ک باید وسایل خاصی هستند وسایلی مانند هیتر و یخچال فریزر و چادر و جعبه کمک های اولیه و جعبه ابزار و هدلامپ.

راهنمای-خرید-هد-لامپ

امروز در دودف قصد داریم به راهنمای خرید هدلایت ها بپردازیم پ. وسلیه های کاربرد و ضوری که در طبیعت گردی ها و کمپینگ ها برای ما نیاز خواهند بود. شما در طبیعت به برق دسترسی نخواهید داشت ولی بعد از غروب آفتاب برای فعالیت های خود نیازمند نور هستند هدلامپ ها به کمک شما خواهد آمد. اگر شما هم به طبیعت گردی علاقه مند هستید و یا این کار را تازه شروع کردید و به دنبال کسب اطلاعات هستد و یا انیکه به دنبال خرید یک هد لامپ مناسب هستید با ما در ادامه همراه باشید.

مطالب مرتبط:آموزش آفرود سواری

 درباره هد لامپ

هد لامپ ها یکی از مهمترین وسایلی هستند که ما باید در هنگام کمپینگ آنهاراگمراه داشته باشیم. هنگامی که میخواهیم چادری برپا کنیم و یا اینکه وقتی در تاریکی شب قصد داریم که به پخت و پز بپردازیم و یا اینکه وقتی میخواهیم از منطقه کمپینگ خارج شویم و به دوچرخه سواری و یا پیاده روی و یا جمع کردن هیزم بپردازیم به این راغ ها نیازمند خواهیم بود. هدلامپ ها به ما اجازه میدهند بدون اینکه دست ما را اشغال کنند جلوی روی ما را روشن کنند و از خطرات احتمالی راه رفتن  در طبیعت مارا آگاه سازند.

راهنمای-خرید-هد-لامپ

این چراغ ها به دلیل اینکه یک منبع نور با کیفیت هستند و بدون اینکه در دست پای رد باشند به فرد آزادی عمل اعطا میکند و باعث میشوند که در هنگام دویدن و دوچرخه سواری و غار نوری و سفر های آفرودی فرد بتواند جلوی پای خودش را ببیند بسیار پرطرفدار و پر مصرف هستند و می شود گفت که کی از وسایلی هستند که هر طبیعتگردی باید قبل از اینکه به کمپینگ بپردازید یکی از آنها را تهیه کند.

مطالب مرتبط:آیا سانتافه برای آفرود مناسب است؟

 ویژگی های چراغ های هد لامپ

در ادامه با یکدیگر می پردازیم که چرا ما چراغ های هد لامپ را به دیگر چراغ ها ترجیح میدهیم و این چراغ ها چه ویژگی هی منحصر به فردی دارند که آنها را نسبت به دیگر چراغ ها خاص میکند.

 ویژگی-های-چراغ-های-هد-لامپ

دست‌های آزاد

شاید بشود گفت که این هم ترین و اصلی ترین ویژگی های چراغ های پیشانی هستند که این که فضای دست را اشغال نمیکنند و هر دو دست فرد آزاد است و میتواند با ه راحتی به مطالعه و آشپزی  بپردازید شاید در چیزهای کوچک اهمیت این موضوع به چشم نیاد ولی بعضا ما نیازمند این هستیم که از هر دو دست خود استفاده کنیم موقعیت هایی مثل کوهنوردی و غار نوری به هر دو دست ما نیازمند هستند و این یکی از مهمترین ویژگی هایی هستند که این چراغ ها را با دیگر چراغ ها متمایز میکند

 

کوچک و اشغال فضای کم:

یکی از بهترین ویژگی های چراغ های هد لامپ این است که وزن بسیار کمی دارند و اندازه کوچک خود میتوانند در کوله پشتی شماجای بگیرن پد مخصوص برای سفرایی که مجبور هستید وسایل کمیرا با خود حمل کید این چراغ ها بسیار مناسب هستند و می توانید از این چراغ ها استفاده کنید.

ایجاد نور زیاد:

این چراغ ها به نسبت اندازهای که دارن معمولا رنج نوری بسیار بالایی دارند میتوانند اطراف فرد را به خوبی روشن کنند و این چراغ ها معمولا دارای درجهای هستندکه میتوانند آن را تنظیم کنند میزان شدت نور آن را تغییر دهند البتاپته باید توجه داشته باشیم که میزان توان این لامپ ها بسته به نوع  و ویژگی های آنها میتواند متفاوت باشند. از دیگر ویژگی های این چراغ ها میتوان از سبک بودن و ضد آب بودن و ضد ضربه بودن و مصرف پایین انرژی نام برد

مطالب مرتبط: انواع یخچال های خودرویی

حرف آخر

در این مطلب از دودف تلاش شد که به نحوه انتخاب هد لامپ ها بپردازیم و به شما بگویم که باد هنگام خرید این لامپ ها باید به چه نکاتی توجه کنیم و یا اینکه کلا کسانی را که با این نوع چراغ ها آشنا نیستند بیشتر هد لامپ ها را بشناسند. شما با خواندن این مطلب می توانید انتخاب کنید که آیا چراغ های هد لامپ به درد شما میخورد و یا خیر و آن زمان است که با سنجیدن علایق و سلایق خودتان می توانید بهترین انتخاب را داشته باشد.

شما می توانید با مراجعه به سایت دودف بهترین وسایل آفرود و وسایل کمپینگ و وسایل جانبی خودرو های آفرودی را در بهترین برند ها با مناسب ترین قیمت ار هرکجا که هستید در هر زمانی به آسانی خریداری نمایید. ما در دودف در تلاش هستیم که بهترین هارا برای شما به ارمغان بیاوریم. امید است که توانسته باشیم رضایت شما را جلب کنیم.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *