جستجوی پیشرفته

تجهیزات آشپزی کمپینگ

تجهیزات آشپزی کمپینگ

تجهیزات آشپزی کمپینگ

کمپینگ یک راه فوق العاده برای دور شدن از شلوغی زندگی روزمره و لذت بردن از فضای باز است. یکی از بهترین قسمت های کمپینگ، فرصت طبخ و صرف غذا در طبیعت است. با این حال، پخت و پز در بیابان نیاز به مجموعه ای متفاوت از ابزار نسبت به پخت و پز در خانه دارد. در این مقاله، تجهیزات ضروری آشپزی کمپینگ را که برای تهیه غذاهای خوشمزه در سفر کمپینگ بعدی خود به آن نیاز دارید، بررسی خواهیم کرد.شما میتوانید انواع وسایل آفرود و وسایل کمپینگ را از سایت دودف از هر کجا که هستید به راحتی خریداری نمایید و درب منزل خود دریافت کنید.

اجاق پیک نیک
اجاق پیکنیک

اجاق گاز کمپینگ مهمترین قطعه ای از تجهیزات آشپزی کمپینگ است که شما به آن نیاز دارید. یک اجاق کمپ خوب باید سبک باشد، به راحتی تنظیم شود و بتواند انواع غذاها را بپزد. انواع مختلفی از اجاق گازهای کمپی در بازار وجود دارد، اما پرطرفدارترین اجاق گازهای پروپان و اجاق گاز مایع هستند. استفاده از اجاق های پروپان آسان است و به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارد، در حالی که اجاق گازهای سوخت مایع متنوع تر هستند و می توان از آنها در شرایط آب و هوایی شدید استفاده کرد.

سوخت

اگر از اجاق گاز کمپ استفاده می کنید، برای تغذیه آن به سوخت نیاز دارید. پروپان محبوب ترین گزینه برای اجاق های کمپ است، اما اجاق های سوخت مایع می توانند با سوخت های مختلفی از جمله گاز سفید، نفت سفید و گازوئیل کار کنند. مطمئن شوید که برای سفرتان سوخت کافی به همراه داشته باشید و در مواقع اضطراری همیشه سوخت اضافی همراه داشته باشید.

ظروف آشپزی
ظروف آشپزی

در مرحله بعد، به مجموعه ای از وسایل آشپزی برای اجاق گاز کمپ خود نیاز دارید. مهم ترین ظروف آشپزی یک قابلمه و یک ماهیتابه هستند. به دنبال گزینه های سبک و بادوام باشید که بتوانند گرمای اجاق گاز شما را تحمل کنند. همچنین ممکن است بخواهید یک اجاق هلندی بیاورید که برای پختن خورش ها، سوپ ها و کاسرول ها روی آتش باز عالی است.

بشقاب، کاسه و فنجان

وقتی صحبت از بشقاب ها، کاسه ها و فنجان ها می شود، به دنبال گزینه های بادوام و نشکن باشید که می توانند در برابر سختی های کمپینگ مقاومت کنند. بسیاری از فروشگاه های کمپینگ، گزینه های پلاستیکی یا فلزی سبک وزن را می فروشند که برای بیرون از منزل مناسب هستند. فراموش نکنید که مجموعه ای از لیوان ها را برای قهوه یا چای صبحگاهی خود بسته بندی کنید!

خنک کننده

اگر قصد دارید غذاهای فاسد شدنی مانند گوشت، لبنیات یا سبزیجات به همراه داشته باشید، برای تازه نگه داشتن آنها به یک خنک کننده نیاز دارید. به دنبال کولری باشید که به اندازه کافی بزرگ باشد تا تمام غذاها و نوشیدنی های شما را در خود جای دهد و مطمئن شوید که به خوبی عایق بندی شده است تا همه چیز را سرد نگه دارد. همچنین ممکن است بخواهید روی کیسه های یخ قابل استفاده مجدد سرمایه گذاری کنید که دوستدار محیط زیست هستند تا گزینه های یکبار مصرف.

سیستم تصفیه آب

آب تمیز هنگام کمپینگ ضروری است، به خصوص اگر قصد دارید با آن آشپزی کنید. یک سیستم تصفیه آب می تواند اطمینان حاصل کند که آب شما برای نوشیدن و استفاده برای پخت و پز سالم است. انواع مختلفی از سیستم های تصفیه آب در بازار وجود دارد که از جمله آنها می توان به فیلترهای ثقلی، فیلتر پمپ و فیلترهای کاهی اشاره کرد. به دنبال سیستمی باشید که سبک وزن و استفاده آسان باشد.

تخته برش و چاقو

یک تخته برش و چاقو برای تهیه غذا در کمپ شما ضروری است. به دنبال یک تخته برش سبک و قابل حمل باشید که به راحتی تمیز شود و یک چاقوی تیز که بتواند کارهای مختلفی را انجام دهد. به خاطر داشته باشید که برای جلوگیری از آسیب، چاقوی خود را در یک غلاف محافظ قرار دهید.

روغن آشپزی و ادویه جات ترشی جات

در نهایت، بسته بندی روغن آشپزی و ادویه های مورد علاقه خود را فراموش نکنید. روغن پخت و پز برای جلوگیری از چسبیدن غذا به ظروف شما ضروری است، در حالی که ادویه ها می توانند طعم و تنوع را به وعده های غذایی شما اضافه کنند. به دنبال گزینه های سبک وزن و با قابلیت بسته بندی آسان باشید که چیز زیادی از شما نمی گیرد
فضای در بسته شما ادویه های خود را از قبل اندازه بگیرید و آنها را در ظروف کوچک یا کیسه های زیپ دار نگهداری کنید تا در فضا صرفه جویی شود و پخت و پز راحت تر شود.

تجهیزات آشپزی آتش کمپ

تجهیزات آشپزی آتش کمپ

 

اگر قصد دارید روی آتش آشپزی کنید، به تعدادی تجهیزات اضافی نیاز دارید. مجموعه ای از انبر دسته بلند و رنده فلزی گریل برای پخت و پز روی شعله باز ضروری است. همچنین ممکن است بخواهید روی یک سه پایه و یک اجاق هلندی برای پختن خورش، سوپ و کاسرول روی آتش سرمایه گذاری کنید.

 

تمیز کردن وسایل

 

در نهایت فراموش نکنید که وسایل نظافتی را برای وسایل آشپزی کمپینگ خود بسته بندی کنید. شما به صابون ظرفشویی، برس یا اسفنج مخصوص اسکراب و یک حوله برای تمیز کردن ظروف و ظروف خود نیاز دارید. به دنبال گزینه های زیست تخریب پذیری باشید که به محیط زیست آسیبی نرسانند و هنگام دفع زباله های خود، حتما از اصول ترک بدون ردیابی پیروی کنید.

حرف آخر

در پایان، داشتن تجهیزات آشپزی مناسب در کمپینگ می تواند تفاوت زیادی در تجربه کمپینگ شما ایجاد کند. یک اجاق خوب اردوگاهی، سوخت، ظروف آشپزی، ظروف، بشقاب، کاسه، فنجان، کولر، سیستم تصفیه آب، تخته برش و چاقو، روغن و ادویه‌های پخت و پز، تجهیزات پخت و پز در آتش کمپ و لوازم نظافت، همگی برای تهیه غذاهای لذیذ در محیط عالی ضروری هستند. بیرون از خانه. با تجهیزات مناسب و کمی آماده سازی، می توانید در سفر کمپینگ بعدی خود از غذاهای خوشمزه و رضایت بخشی لذت ببرید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *