جستجوی پیشرفته

بهترین خودرو های ایرانی برای آفرود کدامند؟

بهترین خودرو های ایرانی برای آفرود کدامند؟

بهترین خودرو های ایرانی برای آفرود کدامند؟

خودرو های زیادی در این زمینه وجود دارند و در کیفیت ها و مدل های مختلف توسط برند های خودرو سازی تولید و ساخته می شوند ، می خواهیم در این مقاله خودرو های ایرانی مناسب برای فرود را معرفی کنیم .

بهترین خودرو های ایرانی برای آفرود کدامند؟

خودرو پاترول 2 در :

خودرو پاترول در دو مدل تولید شده است خودرو پاترول دو در و چهار در و مدل دو در این خودرو دارای موتور چهار سیلندر می باشد و دارای ظاهری بسیار جذاب و اسپورتی می باشد و وزن و طول کمی نسبت به پاترول 4 در دارد و چابک تر و سریع تر می باشد و خودرو بسیار مناسبی در بین خودرو های ایرانی برای افرود می باشد و همچنین قیمت پایینی دارد و قطعات ان به راحتی می توان پیدا کرد و در بازار وجود دارد و از طرفداران زیادی در بین افرود سواران دارد .

خودرو پاترول 4 در :

این خودرو از نظر قیافه و ظاهر همانند خودرو پاترول دو در می باشد ولی طول و وزن بیشتری دارد و دارای 4 در می باشد ، این خودرو اکثرا به دلیل وزن زیاد و طول بیشتر مورد پسند افرود سواران نیست ولی می توان ان را افرود کرد و خودرو های پاترول 4 در نیز وجود دارند که 4 در هستند ولی طرفدار کمتری دارد ، مهم ترین بخش این خودرو که ان را بیشتر به افرود سواری مناسب می کند موتور 6 سیلندر ان می باشد که در انواع بنزینی و دیزلی طراحی و تولید شده است و قطعات ان نیز مانند پاترول 2 در در بازار وجود دارد .

بهترین خودرو های ایرانی برای آفرود کدامند؟

خودرو نیسان پیکاپ :

خودرو نیسان پیکاپ یکی از بهترین گزینه های برای افرود می باشد که دارای موتور 4 سیلندر با حجم متوسط می باشد و از نوع دو کابین می باشد یعنی دارای 4 در می باشد و دارای یک بخش وانت در عقب خودرو دارد ، معنی خودرو های پیکاپ در کل دنیا این می باشد : یعنی خودرویی 4 در و دارای بخش وانت برای بار .

این خودرو محبوبیت بسیار زیادی بین افرود سواران دارد و لوازم و قطعات ان نیز در همه جای کشور ایران وجود دارد و به راحتی خریداری می شود .

ولی مهم ترین بخش این خودرو این است که امکان زیادی برای کاستمایز ( سخصی سازی ) دارد و می توان سیستم زیربندی تعلق و تایر ها و . . . را تقویت کرد و تبدیل به یک خودرو افرود ایده ال کرد .

خودرو پیکاپ آمیکو جدید :

خودرو پیکاپ امیکو یکی از بهترین گزینه های برای افرود می باشد که دارای موتور 4 سیلندر با حجم متوسط می باشد و از نوع دو کابین می باشد یعنی دارای 4 در می باشد و دارای یک بخش وانت در عقب خودرو دارد ، معنی خودرو های پیکاپ در کل دنیا این می باشد : یعنی خودرویی 4 در و دارای بخش وانت برای بار .

این خودرو ظاهر بسیار جذابی دارد و شبیه خودرو خارجی فورد رپتور می باشد و دارای امکانات افرودی می باشد ، برای فهمیدن امکانات افرود مقاله افرود چیست ؟ را مطالعه کنید .

بهترین خودرو های ایرانی برای آفرود کدامند؟

این خودرو عالی می باشد ولی قیمت بسیار بالایی از هم رده های خود دارد و به خاطر همین طرفدار کمتری در افرود دارد و افرود سوار کمی می بینید که این خودرو را به عنوان خودرو افرودی انتخاب کرده باشد ، این خودرو هنوز جایگاه بسیار چشم گیری در افرود و بیراهه نوردی ندارد .

ولی مهم ترین بخش این خودرو این است که امکان زیادی برای کاستمایز ( سخصی سازی ) دارد و می توان سیستم زیربندی تعلق و تایر ها و . . . را تقویت کرد و تبدیل به یک خودرو افرود ایده ال کرد .

نیسان رونیز :

نیسان رونیز نیز را می توان گفت که شاسی بلند خودرو نیسان پیکاپ می باشد چون از نظر ظاهری بسیار شبیه خودرو پیکاپ می باشد و فقط شاسی می باشد .

این خودرو نیز طرافداران و خواهان بسیار زیادی در افرود دارد و امکان شخصی سازی عالی دارد و امکان تقویت زیربندی و تایر ها سپر ها و . . . در این خودرو وجود دارد و از موتور بسیار عالی بهره می برد و د توسط شرکت پارس خودرو تولید شده است و قطعات ان نیز در ایران وجود دارد و از هم رده های خود قیمت پایین تری دارد و گزینه بسیار مناسبی برای افرود می باشد . نکته این است این خودرو دارای امکانات افرود می باشد و از امکاناتی که باید خودرو های افرود داشته باشند بهره می برد .

شورولت بلیزر :

شورولت بلیزر تمامی گزینه هایی که در بالا گفته شد را دارا می باشد و از بهترین و برترین گزینه های برای افرود می باشد چرا ؟

چون موتور بسیار قوی دارد که 8 سیلندر خورجینی می باشد و از نوع کاربرات و بنزینی ، این خودرو حجم باک بالایی دارد .

دومین مودر این است که این خودرو امریکایی است و به خاطر همین طرفدارانی که عاشق خودرو های امریکایی هستند حتما این خودرو را می شناسند . ( این خودرو بدنه بسیار بزرگ و عریض دارد و در نوع خود درجه یک می باشد و عرض خودرو بلیزر از تویوتا لندکروز بیشتر است و بدنه قوی در برابر ضربه دارد )

بهترین خودرو های ایرانی برای آفرود کدامند؟

شورولت بلیزر در دو مدل وانت و شاسی در ایران وجود دارد و در تعداد محدودی نیز وجود دارد ( یکی از مواردی که باعث می شود این خودرو توسط افراد زیادی پس زده شود مصرف بالای سوخت می باشد و از نوع کاربرات می باشد و 2 – دومین گزینه این است که این خودرو و موتور امریکایی می باشد که در زمان پهلوی تولید شده و مونتاژ شده و قطعات ان در بازار وجود ندارد و نگهداری این خودرو بسیار مشکل می باشد ) ولی اگر با تمامی این حرف ها باز عاشق خودرو بلیزر هستید پس باید امتحانش کنید .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *