جستجوی پیشرفته

قوانین و مقرات

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی دودف

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات و محصولات دودف، کاملترین فروشگاه اینترنتی لوازم آفرود:

فروشگاه اینترنتی دودف حق اعلام موجودی کالا تا 48 ساعت را به مشتریان دارد و در صورت ناموجود بودن کالا، عدم ارسال یا انصراف از فروش توسط تامین کنندگان، مبلغ خریداری شده به حساب مشتری و فقط به شماره حسابی که با ان در سایت خرید شده واریز و برگشت داده خواهد شد.

با توجه به نوسانات نرخ ارز در بازار ایران، امکان این وجود دارد که برخی از کالاها دچار نوسان قیمت شده و بعد از خرید در سایت و قبل از ارسال مبلغ اضافه یا کسر شود و برای دریافت کالا مشتری موظف به پرداخت و یا دودف موظف به بازگشت وجه می باشد.

کاربر گرامی لطفا جهت آگاهی و بهره مندی مناسب از کلیه خدمات و امکانات وب سایت دودف موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید.

ثبت سفارش از سوی خریداران وب سایت دودف در هر زمان و مکانی  که در محدوده جغرفیایی جمهوری اسلامی ایران قرار داشته باشند ، از سوی دودف به معنی مطالعه و پذیرفتن تمام قوانین و شرایط سایت دودف از سوی آنها میباشد.

قوانین عمومی

کلیه قطعات و لوازم یدکی انواع خودرو و خدمات ارائه شده در وب سایت دودف مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کنندگان می باشند.

مشتریان و کاربران وب سایت دودف که مایل هستند آخرین قوانین و تغییرات را اعم از ، نحوه خرید لوازم یدکی ، تغییرات قیمت ها، خدمات ارسال ، شرایط گارانتی (وجود و عدم وجود)، شرایط مرجوع کردن یا تعویض و … که به روز رسانی می شوند را مستقیما و بدون واسطه می بایست در همین صفحه پیگیری نمایند.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر شخصی است که در دودف  مشخصات خود را در قسمت ثبت نام  و عضویت تکمیل کرده و از لوازم و قطعات و خدمات دودف بهره مند می گردد که برطبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده ( کاربر) نامیده می شود.

نحوه بر قراری ارتباط دو طرفه بین دودف و کاربر

مشتریان و کاربران دودف که از قطعات و لوازم یدکی خودرو و خدمات مشاوره ای و همچنین خدمات ارسال استفاده می کنند صرفا از طرق ذیل می توانند ارتباط دو طرفه برقرار نمایند.

  • از طریق ایمیل رسمی دودف به آدرس :   info<at>dodeff.com
  • از طریق برقراری ارتباط تلفنی، تلگرام، واتس آپ، پیامک با خط ذیل :

09353370707

ثبت سفارش و پردازش محصول

روزکاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثناء تعطیلات عمومی در ایران می باشد و کلیه سفارش های ثبت شده در ایام تعطیلات  ، اولین روز پس ازاتمام تعطیلات پردازش می شوند. دودف به مشتریان  خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد.

پس از ثبت سفارش توسط مشتری یا کاربر، کارشناسان دودف به وسیله برقراری تماس تلفنی با شماره تلفن ثبت شده در مشخصات کاربری هماهنگی های لازم را با خریدارجهت نهائی کردن سفارش و ارسال آن محصول را با وی به عمل می آورند. دودف همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با این وجود، در صورتی که موجودی محصولی در دودف به پایان برسد، حتی پس از ثبت سفارش حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش به مشتری  برای دودف محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت عدم پردازش نهایی و یا ایجاد مشکل در پردازش نهایی سبد خرید اعم از اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری ، مبلغ  فاکتور سفارش پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب بانکی معرفی شده توسط مشتری واریز خواهد شد.

دودف این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی اقدام به توقف سفارش‌ ‏گیری در سایت نماید و تمامی سفارش‌‏های ثبت شده که قبل از زمان توقف سفارش‌‏گیری انجام شده است، پردازش و ارسال خواهند شد . دودف این حق را دارد که تمام یا بخشی از محصولات خود را از سیستم فروش و ثبت سفارش به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی کالا و غیره بدون اطلاع قبلی خارج نماید.

دودف در مواقعی که قیمت قطعات و لوازم یدکی خودرو را که در سایت عرضه شده اند، اشتباه و یا غیر واقعی درج کرده باشد ، این حق را دارد تا سفارش یا خرید انجام شده را لغو کرده و وجوه پرداختی توسط مشتری یا کاربر را در طی 24 الی 48 ساعت به حساب بانکی معرفی شده توسط  وی عودت دهد. در این شرایط تمامی مشتریان و کاربرانی که از سایت دودف خرید انجام می دهند از این مهم اطلاع داشته و این شرایط را می پذیرند و ادعایی نخواهند داشت.

مشتریان یا کاربران باید اطلاعات صحیح خود را در فرم های مربوطه وارد نمایند ، در غیر اینصورت سفارش ثبت شده قابل پردازش و تحویل نخواهد بود. سفارش ثبت شده به آدرس وارد شده در مشخصات کاربر ارسال می شود. مشتریان می توانند در صورت تغییر آدرس قبل از ارسال سفارش با تماس تلفنی آدرس جدید را اعلام نمایند. یا اینکه از طریق ورود به حساب کاربری خود قبل از ثبت سفارش نسبت به تغییر آدرس و یا سایر مشخصات اقدام نمایند. در غیر اینصورت تاخیر و یا عدم دریافت سفارش به عهده مشتری می باشد.

پس از ثبت سفارش در سیستم به هیچ عنوان امکان تغییر آن وجود ندارد در صورت نیاز به تغییر می باسیت سفارش لغو و مجددا با اطلاعات جدید ثبت شود.

امکان پرداخت درمحل برای سفارش هایی که مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال می باشد و یا از طریق پست ارسال می شوند وجود ندارد و مشتری می بایست قبل از ارسال نسبت به تسویه وجه سفارش خود از طریق پرداخت کارت به کارت ، پرداخت اینترنتی و یا واریز به حساب اقدام نماید.

نحوه ارسال و حمل و نقل

دودف مفتخر است با مطمئن ترین و سریع ترین سرویس های ارسال قطعات و لوازم یدکی در سرتاسر ایران اسلامی عزیز به کاربران خود این اطمینان را بدهد که کمترین هزینه ارسال را پرداخت می کنند.

  1. ارسال سفارشات در تهران ( بعد از تایید تا 24 ساعت توسط الو پیک)

هزینه ارسال تمامی سفارشات در تهران برای خریداران از سایت دودف به عهده مشتری می باشد

سفارشاتی که در روزهای تعطیل ثبت می گردند در صورت پردازش نهایی و هماهنگی با مشتری برای آنها ارسال می شود و هزینه ارسال در روزهای تعطیل بر عهده مشتری می باشد. در غیر اینصورت سفارش در اولین روز کاری ارسال می گردد.

ارسال سفارشات به شهرستان ها

ارسال سفارشات به شهرستان ها به صورت های ذیل انجام میگردد :

ارسال توسط باربری برای اقلام حجیم و سنگین

تمامی اقلامی که بزرگ، سنگین و حجیم هستند برای کاهش هزینه ارسال،  توسط پیک به باربری ارسال شده و توسط باربری به شهر مورد نظر ارسال میگردد و تمامی هزینه های ارسال داخل و بین شهری به عهده مشتری می باشد.

درصورتیکه مشتری با اعلام خود، نحوه دیگری برای ارسال را انتخاب نماید، ان روش اعمال خواهد شد.

ارسال توسط تیپاکس

کالاهای کم حجم، سبک و غیر حجیم توسط پست تیپاکس به صورت پس کرایه ارسال میشوند.

خسارت در هنگام حمل و ارسال

دودف کلیه قطعات و لوازم یدکی خودرو را با بسته بندی های مناسب و استاندارد به اداره پست تحویل می دهد.

مشتری دودف در شرایطی می تواند از سرویس خسارت در حمل و نقل استفاده نماید که در زمان تحویل سفارش خود توسط مامور تحویل دهنده قطعه خریداری شده خود را به دقت بررسی نماید و در همان زمان در صورت مشاهده خرابی یا شکستگی این موضوع را در طی یک صورت جلسه با مامور تحویل دهنده تنظیم کند.

شرایط گارانتی قطعات و لوازم یدکی

قطعاتی که  دارای گارانتی می باشند و در وب سایت دودف عرضه شده اند شامل دریافت گارانتی از کارخانه تولید کننده و یا شرکت وارد کننده می باشند و مشتریان دودف برای دریافت خدمات گارانتی می بایست به شرکت ارائه دهنده خدمات گارانتی مراجعه نمایند.

شرایط مرجوع نمودن کالا

تمامی قطعات و لوازم خودرو که در وب سایت دودف ارائه شده است شامل شرایط فروش کالای مصرفی می باشند و خریدار نمی تواند امکان تست قطعه را داشته باشد.

لذا  آن دسته از مشتریانی که سفارشات خود را پس از دریافت به دلیل انتخاب نادرست  می خواهند مرجوع کنند ، در شرایطی که قطعات خریداری شده از بسته بندی خارج شده باشند امکان مرجوع کردن ندارند در غیر این صورت اگر بسته بندی قطعات باز نشده باشد خریدار می تواند با بر عهده گرفتن هزینه پست و هماهنگی با دودف نسبت به ارسال آن به دودف اقدام نمایند.  بدیهی است که حداکثر تا  7 روز کاری می توان قطعاتی را که پلمپ و بسته بندی آن دست نخورده باشد مرجوع یا تعویض نمود.

مشخصات فنی و محتوا

دودف تمام دقت و تلاش خود را جهت ارائه مطالب و اطلاعات درست از منابع معتبر و شرکت های سازنده قطعات می نماید. با این وجود در صورت وجود خطا در محتوا و مشخصات فنی نوشته شده در سایت و مقایرت آن با محصول دریافتی تنها راه استرداد محصول می باشد.

پس از بررسی خطای اعلام شده خریدار توسط کارشناسان دودف و تایید صحت خطا با هماهنگی خریدار قطعه تعویض یا مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

شیوه ارزشیابی و تعیین قیمت

دودف قیمت قطعات و لوازم یدکی با مشخصات فنی یکسان ولی با تولید کنندگان مختلف با درجه کیفیت های متفاوت را با قیمت های متفاوت در وب سایت ارائه می دهد.

قیمت های ارائه شده در دودف بر اساس قیمت های خرده فروشی می باشد که غالبا توسط تولید کننده و یا تامین کننده آن به صورت مصوب تعیین شده است و یا بر اساس مدل و مشخصات مشابه در بازار قیمت گزاری می شود.

برند و نمایندگی

منحصراً دفتر مرکزی دودف در تهران نسبت به ارائه قطعات و لوازم یدکی خودرو های داخلی و خارجی در وب سایت دودف اقدام می نماید و لازم به ذکر است هیچگونه نمایندگی و شعبه ای جهت فروش و استفاده از برند دودف در ایران اسلامی عزیز وجود ندارد در صورت مشاهده مراتب به مراجع ذی صلاح قانونی ارجاع داده خواهد شد. لازم به ذکر است برند و لوگوی دودف ثبت شده هستند و هرگونه استفاده از برند، نام تجاری یا لوگوی دودف بدون اطلاع، مراتب ه مراجع ذی صلاح قانونی ارجاع داده خواهد شد.