تیم دودف سابقه ای 30 ساله در زمینه تولید قطعات، واردات لوازم یدکی خودروهای دودیفرانسیل، فروش و پخش مکمل و روغن موتور دارد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تبدیل تجارت سنتی به تجارت دیجیتال و مدرن، تیم دودف نیز فعالیت خودرا منطبق بر این فرایند تغییر داده و به تجارت الکترونیک روی آورده است.

با توجه به حضور طولانی در بازار به عنوان تولید کننده، وارد کننده و تامین کننده کالا و با داشتن 10 نمایندگی انحصاری بهترین و برترین برندهای استرالیا و اروپا، خلا یک مرجع برای بررسی، مقایسه و خرید کالاهای با کیفیت خودروهای دودیفرانسیل برای مشتریان  بسیار محسوس می باشد.

با توجه به مذاکرات و صحبت های انجام شده بین همکاران، تصمیم به راه اندازی وب سایتی برای پرکردن این خلا گرفتیم و با پشتیبانی، همراهی و اعتماد همکاران گرامی، هر روز در صدد بهینه کردن این سایت و افزودن کالاهای بیشتر با حفظ کیفیت بالا هستیم. در این وبسایت تمامی محصولات مرغوب و با کیفیت خودروهای دودیفرانسیل را مشاهده خواهید کرد. تنوع محصول، امکان مقایسه و در نتیجه خرید درست، شعار سایت دودف می باشد.

لازم به ذکر است تیم دودف زیر نظر شتاب دهنده نوین تک (برترین شتاب دهنده کشور،زیر مجموعه بانک اقتصاد نوین) در حال فعالیت و رشد است.

You're currently offline

دسته بندی محصولات