جستجوی پیشرفته

درباره فروشگاه دودف

درباره فروشگاه اینترنتی دودف

قصه­ی راه اندازی دودف

از کجا شروع کردیم و به کجا پیش میرویم

مسلما اکثر افراد علاقه زیادی به خودرو دارد و همیشه یکی از لذت بخش ترین کارها دیدن فیلم، مسابقه اتومبلیرانی، مطالعه در مورد خودروها، خرید لوازم خودرویی و به اصلاح ماشین بازی هست. خوب تیم دودف هم از این قاعده مستثنی نیست.

بنیانگذار دودف آقای امیرمحمد مظلومیان در خانواده­ای بزرگ شد که از کودکی به جای اسباب­بازی­های معمول با ابزارآلات و آچار و …  بازی می­کرد. چون به عبارتی پدر آقای مظلومیان، بنیانگذار بزرگترین کارخانه ابزاآلات دستی در خاورماینه با نام درخشان “ابزارمهدی” بودند؛ از همون ابتدا امیر محمد با قطعات، لوازم یدکی خودرویی و ابزارآلات بزرگ شد و بعد از اتمام تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد در انگلستان و کانادا و بازگشت به ایران، در تجارت خانوادگی مشغول به کار شد.

با واردات مکمل­های خودرویی با برند “وینز” از بلژیک شروع و بعد از مدتی روغن موتور و روانکارهای برند “بیزول” آلمان را رو به سبد محصولات اضافه کردند. با توجه به حضور بیش از چند دهه در این بازار به صورت خانوادگی و علاقه­ی زیاد به خودرو مخصوصا آفرود و طبیعت گردی، تصمیم به گسترش کار و ورود به بازار خودروهای دودیفرانسیل گرفتیم و توانستیم 8 نمایندگی انحصاری از برترین برندهای تخصصی استرالیا در زمینه آفرود و خودروهای دودیفرانسیل را بگیریم. برندهای “تاف داگ” “دی بی ای” “تی جی تی” “ردآرک” “هاروپ” “اکستریم کلاچ” “ایربگ من” “ای اف ان” همگی زیر مجموعه ای از برند “اکستریم” در ایران شناخته می­شوند.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تبدیل تجارت سنتی به تجارت دیجیتال و مدرن، تصمیم به تغییر فعالیت خود از حالت سنتی به حالت مدرن گرفتیم. خلا یک فروشگاه اینترنتی جامع مخصوص لوازم خودروهای دودیفرانسیل بسیار محسوس بود و با پرورش و ایده های جمع آوری شده از تجربیات چند دهه و تطبیق آنها با شرایط فعلی، دودف شکل گرفت. دودف برگرفته از کلمه دودیفرانسیل هست.

بعد از مطرح کردن ایده دودف، شرکت نوین تک، وابسته به بانک اقتصاد نوین، تصمیم به سرمایه گذاری روی تیم و ایده دودف گرفت و به شکل یک استارتاپ جدید در اکوسیستم استارتاپی کشور از تیرماه 98 رسما شروع به فعالیت کردیم.

در حال حاضر (آبان 99) با بیش از 1000 قلم کالای تخصصی خودرویی از 30 تولید کننده، تامین کننده و وارد کننده برتر، با 43 برند از بهترین­های ایران و جهان، نماد تجارت الکترونیک، درگاه پرداخت بانک اقتصاد نوین(امنیت در پرداخت های اینترنتی)، مشاوره  رایگان و 14 مرکز تجهیز خودرو در ایران در حال رفع نیازهای این جامعه آفرودی و طبیعت گردی در کشور عزیزمان ایران هستیم.

 فقط با حمایت مخاطبان و تامین کنندگان، پشتکار بی وقفه تیم دودف و لطف  الهی امکان رشد و پیشرفت ما وجود دارد. از حمایت و همراهی شما عزیزان کمال تشکر را داریم.

تجربه ی یک خرید اینترنتی خوب را مشاوره­ی رایگان دودف تکمیل می­کند، پس برای مشاوره رایگان حتما با ما ارتباط برقرار کنید.

دودف، بزرگترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی لوازم آفرود خودرویی در ایران