جستجوی پیشرفته

حریم خصوصی

حریم خصوصی شما بالاترین اهمیت را برای دودف دارد.

دودف با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است. کلیه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی دودف قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد.

دودف ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

دودف ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، دودف می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت دودف، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به دودف اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.


باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه دودف را از خود سلب می‌کند.

اطلاعات جمع آوری شده از شما را برای بهتر شدن محتویات وب­سایت مجموعه آفرود، تحلیل آماری استفاده از وب­سایت همچنین جهت بهتر و بیشتر کردن امکاناتی که می­توانیم در اختیار شما قرار دهیم، استفاده می­کنیم.
هرگز اطلاعات شخصی شما فروخته یا اجاره یا تعویض نخواهند شد.ممکن است از اطلاعات جمع آوری شده برای تحلیل آماری و به اشتراک گذاشتن با دیگر کاربران و مشتریان، استفاده در تبلیغات و جذب کاربران احتمالی استفاده شود.

 از این اطلاعات جهت کمک به تشخیص مشکلات و نگهداری سرورهای وب­سایت و کامپیوترها، کنترل وب­سایت، ارتقاء وب­سایت و امکانات آن بر اساس اطلاعات رسیده، استفاده خواهد شد.ممکن است گزارشات داخلی بر اساس این اطلاعات نوشته شود که برای تحلیل های داخلی و کنترل و گرفتن تصمیمات بازاریابی استفاده خواهد شد.ممکن است اطلاعات آماری را به یک شریک سوم اعلام کنیم که در این­صورت از اطلاعات شخصی شما بدون اجازه شما استفاده نخواهد شد. 

دودف برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.